חשיפה בלעדית: הניסוי החברתי של אלון גל שמשגע את המדינה

תוכן שיווקי

רוצים לצאת מהמינוס? מחפשים איך לגרום לכסף שלכם לעבוד בשבילכם? אלון גל טוען, שלא משנה מי אתם, מה אתם וכמה אתם מרוויחים, אין אדם בישראל שלא יכול להגיע לחופש כלכלי, כך שיוקר המחיה בארץ יפסיק להטריד אותו. עבור מעמד הביניים, זו בשורה חסרת תקדים במידה ואכן "המאמן הלאומי" יצליח לעמוד בהבטחה שלו. אחרי משפחה חורגת, האם זהו הלהיט הבא מבית היוצר של גל? תשמעו מה יש לו לומר ותחליטו בעצמכם.

מהפכה חברתית. אין דרך טובה יותר לתאר את מה שאלון גל מנסה לעשות פה. אחרי 10 שנים של עלייה מטאורית ביוקר המחיה בכלל ובמחירי הנדל"ן בפרט, מה שגרם לטענתו למצב שבו מעמד הביניים עומד לפני קריסה כלכלית, הגיע הזמן לפתרון חד, יעיל, מהיר ומהפכני.

זה לא סוד שהנושא הכי חם במדינה הוא יוקר המחיה. בשיחות חולין בבתי הקפה, בארוחות שישי משפחתיות או בדיונים בכנסת, תמיד חוזר הנושא – המחירים של הכל לא מפסיקים לעלות בזמן שהמשכורות נשארות כמעט אותו הדבר. איך למען השם אזרח במדינת ישראל יכול ליצור לעצמו את הביטחון הכלכלי שמגיע לו?  

אלון גל הוא ממש לא דמות אנונימית, ואחרי שמכירים אותו מעט באופן אישי, הערפל מתבהר ופתאום יותר ברור מדוע הוא החל במיזם חדש ומאתגר כמו "הפריצה הכלכלית שלי". אחרי 20 שנות עשייה ולמעלה ממיליון וחצי אנשים שאלון אימן, ליווה והנחה בסדנאות, הוא החליט להנגיש את הידע שצבר בפרויקט חינמי לחלוטין לקהל הרחב! 

גל הקדיש את 20 השנים האחרונות של חייו לשיפור החיים האישיים והכלכליים של עשרות אלפי אנשים, מול המצלמה או בחדרי חדרים, באופן אישי או בכנסים והרצאות מול אולמות מלאים. היום, הוא רוצה להגיע לסלון של כולנו כדי להוביל אותנו ליעד הנחשק מכולם – ביטחון כלכלי. או במילים אחרות "שכל אחד מאיתנו ינצח את יוקר המחיה בארץ"

את השיטה שלו, שהייתה שמורה עד היום רק לאנשי מקצוע או לבעלי האינטרסים, הוא חושף לראשונה לציבור בסדרת ווידאו רבת תעוזה, שעוררה עליו את חמת אפה של תעשייה שלמה. כעת, הגיע הזמן לברר, למה הוא עושה את זה?

לדברי גל, "עוד משהיינו קטנים, כולנו חונכנו שאם נעבוד כל יום, נוכל להתקיים בכבוד. שזה בהכרח המקור ליציבות, לביטחון כלכלי, לעתיד טוב יותר. לצערי, לרוב, אין שקר גדול יותר מזה."

זה "שקר" מבחינתך? אתה יודע שאתה מסתבך פה עם רוב עם ישראל 🙂

"לא, זה לא השקר. מה פתאום. פשוט בגלל מה שאמא ואבא לימדו אותנו שהיינו קטנים (כי זה מה שלימדו אותם שהם היו קטנים), רובנו עושים את זה עקום, לא מתנהלים נכון עם הכסף שלנו, ונכנסים לבור כלכלי."

למה אתה מתכוון? איזה בור?

"בור של חובות והלוואות ששוחק לנו את הנטו ואיכות החיים. ידעת ש-80% מהישראלים מתגלגלים מחוב לחוב כשהם מנסים להחזיק את הראש מעל המים? ועדיין לא דיברנו על ההלוואה הנוראית מכולן, זאת ש"הורגת" כלכלית 50% משפחות אחת אחרי השנייה. אתה יודע מה ההלוואה הכי נוראית במשק? וגרוע מזה, הלוואה שהיא 'נסתרת' מעיני הציבור ואנשים ממשיכים להיות פראיירים כשהם לוקחים אותה שוב ושוב בלי הפסקה?"

אתה הולך לספר לי או שאני לא אשן בלילה מרוב סקרנות?

"ה-מ-י-נ-ו-ס. משפחה ממוצעת תשלם במהלך חייה 200-400 אלף שקלים רק על 'הזכות' להיות במינוס. לא יודע מה איתך, אבל כל פעם שאני שומע או מספר את הנתון הזה, אז אני ישן קצת פחות טוב בלילה. 2500 שקל בממוצע הולכים כל חודש רק על ריביות. אתה קולט? 2500 שקל נזרקים לפח כל חודש.

ומה לגבי יוקר המחיה בארץ? מה עם אוכל, חשמל, מים וארנונה, חוגים, גנים, צהרונים, משפחתון, ביטוחים, חיתולים, דלק, תקשורת, גז? תוסיף את כל אלה ולא פלא שחצי מעם ישראל נמצא במינוס כל חייו…"

לצפייה במיני קורס בנושא "הפריצה הכלכלית שלי" לחצו כאן>>

טוב, הבנתי את הצרה של ההחזרים, הריביות וההוצאות הגבוהות (מאוד). מה שאני לא מבין זה, מה כבר אפשר לעשות אחרת? 

"אני אומר שצריך לעשות את זה נכון. משפחה שעושה את זה לא נכון, תיכנס לחובות לכל החיים. משפחה שתעשה את זה נכון כמו שאני מלמד בסדרת הסרטונים של 'הפריצה הכלכלית שלי', תתחיל לבנות לעצמה נכסים, ביטחון ויום אחד גם כנראה תגיע לעצמאות כלכלית.

איך עושים את זה? כל מה שצריך לעשות זה ללמוד איך להתנהל נכון מבחינה כלכלית, להתחיל לחסוך את הכסף שהרווחנו בזעת אפנו, לחסל איתו את המינוס ואז להשקיע את השאר בחוכמה ולייצר תשואה על הכסף עד שיהיה לנו הון עצמי שיספק לנו ביטחון כלכלי."

זה נשמע פשוט כשאתה מציג את זה ככה.

"זה באמת פשוט, אבל זה אומר קצת להפעיל את הראש וללכת נגד הזרם, שזה כבר פחות פשוט."

ומה אם אני לא יודע להשקיע?

"בלי להיות וורן באפט, כל אחד יכול לבצע כמה השקעות פשוטות ונבונות כדי להתחיל לייצר תשואה של 5% וצפונה. אני מדבר על זה אגב בסרטונים."

אוקי, מודה שהצלחת לסקרן אותי. מה הצעד הראשון?

"כנס לצפות בסדרת הסרטונים החדשה שלי. היא בחינם, יש בה תוכן שמעולם לא שחררתי בעבר, ואחרי שתראה אותה תבין בדיוק איך אפשר לעשות את זה"

איך אני מגיע לסרטונים האלה?

"זה קל. תירשם בדף הזה, והסרטון הראשון יישלח אליך לתיבת המייל. יש בסרטונים האלה כל כך הרבה תוכן שימושי ויישומי, ככה שגם אם תיקח איתך רק טיפ קטן משם, אתה תתחיל לראות שיפור בחשבון הבנק באופן מיידי. איך להגדיל הכנסה, איך לסגור את המינוס אחת ולתמיד, איך לעלות על המסלול לעבר עצמאות כלכלית מלאה. יש שם הכל."

תשמע… שווה בדיקה הדבר הזה. 

"אני יודע שהנושא של יוקר המחיה בארץ הוא נושא רגיש, השקעתי המון בסרטונים האלה ובפרויקט הזה, אני באמת רוצה לעזור לך ולכולם להגיע לביטחון כלכלי מהר כנגד כל הסיכויים. יש פה שיטה מוכחת, עשיתי את זה אין ספור פעמים בעבר, ועכשיו הגיע הזמן שאעשה את זה איתך ועם כל עם ישראל. יאללה בוא ניגש לעבודה :)"

ומה הולך להיות שונה הפעם שלא היה קודם?

“בקצרה? כל הידע והכלים שצברתי ב- 20 שנה האחרונות, עכשיו נגישים ב-100% בפעם הראשונה לציבור הרחב, גם לך. כל הסודות, כל הטריקים, כל האמת, בלי חארטה. לא סתם קוראים לתוכנית הזאת "הפריצה כלכלית שלי".

**לזמן מוגבל: לרישום מיידי וחינמי לסדרת שלי לחצו כאן

איך מגיעים לסרטונים האלה?

“זה ממש פשוט: נרשמים פה, ומקבלים גישה מיידית לסרטון הראשון- ה"מחלה הסופנית" שמונעת ממעמד הביניים להגיע לעצמאות כלכלית מלאה. ויש מקום לכולם.”

מילה לסיום?

“מספיק שעזרתי עם הכתבה הזאת למשפחה אחת בלבד להגיע לבטחון כלכלי ובאמת להנות מהכסף שבשבילו עבדו כל החיים, ומבחינתי עשיתי את שלי.”

הערה: המידע המפורט לעיל נועד לשם מתן אינפורמציה כללית בלבד ואין באמור משוםהבטחת תשואה או משום התחייבות לצמיחת רווחים או להחזר השקעה או משום הצעה או הזמנה . ט.ל.ח